Репетитор словацької мови Онлайн.

Репетитор словацької мови

Оля Чіпко

Предмети
Словацька мова,
Місце занять

онлайн (навчання по Skype)

Вартість навчання

170 грн / заняття

Досвід викладання
1 рік
Вік учнів
школьники, студенты, взрослые 23-40,
Контактні данні

Показати контактні данні...

Про репетитора

Я навчу вас письмової і розмовної словацької мови, ми пройдемо граматику, усі матеріали будуть надані вам в електронному форматі, тільки якісні і нові підручники, надам список актуальних словників і інших книг, які ви вже самостійно зможете використати у подальшому навчанні. Заняття не будуть нудними, я швидко і доступно зможу пояснити навіть найважчий матеріал, допоможу поставити акцент на тих речах, які дійсно вам пригодяться, залежно від ваших намірів використання мови.

Трішки про мене..Я закінчила Технічний університет в Кошице з червоним дипломом (інженерія), проводила курси для абітурієнтів в Словаччину з усієї України, (в групі було більше 10 людей, які успішно вступили і вже навчаються закордоном). З кожним з них був окремий відеоурок. З радістю допоможу і Вам! Так як я сама була студенткою, працювала у різних сферах в Словаччині, можу легко навчити спілкуватись як академічно правильною мовою, так і просто сленговою молодіжною, мої учні люблять поєднувати ці два різні види, тому легко адаптовуються закордоном, як колись це зробила і я. З радістю розкажу про свій досвід, про менталітет словаків і про різноманітність словацької мови залежно від регіону! Цього разу візьму до себе тільки декілька людей (2-3), тому пишіть поки ще є місце)

Предмети

Напрямки навчання по предмету "Словацька мова" які викладає вчитель

Хобі, інтереси

вивчення мов(крім словацької, англійської, володію чеською і польською, але недосконало), програмування, інженерія (також можу дати дуже якісні базові знання саме в цих галузях на словацькій мові), можливо хтось з абітурієнтів планує навчатись саме в цьому напрямку. Люблю подорожувати і нові заклади, загалом буду корисна для людей, які вивчають словацьку для вступу на туризм і рекреаційні ресурси також)

Освіта

Технічний університет в Кошице (Словаччина)
Спеціальність: бакалавр, інженерія і керування підприємством
Період навчання: 2016 - 2019