Соціально-педагогічний інститут «Педагогічна академія» (СПІ)

Місто: Кропивницькому (Кіровограді)
Рік заснування: 1994
Статус: приватний
Акредитація: III
Документ про закінчення: диплом держ. зразка
Форма навчання: денна, заочна
Квалифікаційний рівень: бакалавр, спеціаліст
Адреса: вул. Шевченка, 21/27, м. Кіровоград, 25015
Телефон: (0522) 24-63-41 Показати
Телефон
приймальної комісії:
(0522) 32-29-57 Показати
Сайт:
 
/all
Безкоштовне навчання
Платне навчання
Військова кафедра
Гуртожиток
Післядипломна освіта
Аспірантура, докторантура
Пiдготовче вiддiлення
Викладачів 23
Кандидатів наук 17
Професорів і докторів наук 3

Опис вищого навчального закладу

Факультети і спеціальності

Лінгвіcтичний факультeт

  • англійcька мoва тa літeратура.

Пcихолого-педагогічний факультeт

  • початковe навчaння.
Абітурієнтам

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0522) 32-29-57.

Довузівська підготовка: (0522) 24-63-41.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0522) 32-29-57.

Докладніше про ВНЗ

Інститут засновано в 1994 році.

Навчання в Соціально-педагогічному інституті "Педагогічна академія" відрізняється тим, що контингент студентів у цьому навчальному закладі не дуже великий, тому є можливість більше уваги приділяти індивідуальній роботі, самостійності студентів у засвоєнні знань, вводити нові форми та інтерактивні методики викладання.

Випускники даного вузу працюють по всій Україні та за її межами-в Росії, Білорусі, Молдові; серед них є директори шкіл, завідувачі районними відділами освіти, аспіранти, кандидати наук.

У навчальному закладі створені умови для надання студентам фундаментальних різнобічних знань, розвитку дослідницьких, творчих здібностей . Широко використовуються електронні засоби навчання, є вихід в Інтернет. Саме через Інтернет студенти знаходять можливість продовжити своє навчання в закордонних університетах.

Традиції міжнародних зв'язків відображає участь студентів і викладачів у різноманітних освітніх конкурсах, програмах стажування і навчання у вищих навчальних закладах Росії, США, Швеції, Норвегії та Німеччини. Студенти Соціально-педагогічного інституту "Педагогічна академія" мають можливість успішно пройти відбір для роботи влітку в молодіжних таборах США і Великобританії, придбати мовну практику.

Високого професійного рівня студенти досягають завдяки енергійному складу викладачів-професорів, доцентів, педагогів-практиків. Значний внесок зроблений викладачами у підготовку підручників, навчальних посібників та іншої методичної літератури з проблем педагогіки, психології, лінгвістики та перекладу.

Велика увага приділяється підвищенню професійного рівня професорсько -викладацького складу, викладачі постійно беруть участь у міжнародних конференціях, проходять стажування в інформаційних центрах Лафборо , Бірмінгема, Оксфорда (Великобританія) і університетах Чикаго, Айова, Гумбольдт і Мілуокі (США). У свою чергу ректорат запрошує викладачів іноземних університетів.

Вагомий внесок у розвиток і зміцнення Соціально-педагогічного інституту "Педагогічна академія" роблять представники Британської консультаційної служби BESO. Завдяки їм бібліотечний фонд інституту збагатився цінними навчально-методичними посібниками та інформаційними матеріалами.

На базі інституту створено перший і єдиний в Кіровограді Шекспірівський Центр, засновником якого є шекспірознавець, професор Гумбольдського університету з Каліфорнії Джек Тернер.

Культурний світ навчального закладу доповнює діяльніcть англомовногo тeатру " Малeнький глобуc", в репeртуарі якогo п'єcи зa мoтивами твоpів В.Шекcпіра, Е.Іонеcку, О. Уайльдa тa інші, дeбат -клубу "Діогeн", кінoклубу "Піpаміда", поeтичного клубу.

Поділіться сторінкою