Кому на кого вчиться? Друга вища освіта

Кому на кого вчиться? Друга вища освіта

Все ще сумніваєтеся в необхідності другої освіти? Тоді спробуйте детально проаналізувати свої службові обов'язки.

Управляти компанією «з розумом» неможливо без розуміння багатьох механізмів. В арсеналі кожного управлінця обов'язково повинні бути знання з галузі цивільного, господарського, трудового та адміністративного права, економіки, маркетингу і навіть PR.

Тому будь-якому топ-менеджера не завадить підкріпити базову освіту другим вищим.
Недолік спеціальних і вузькоспеціальних знань останнім часом особливо відчувають керівні працівники вітчизняних медичних установ. На відміну від західної системи, де шпиталі і відповідні управління очолюють менеджери, за плечима наших головних лікарів, завідуючих відділеннями і чиновників від охорони здоров'я, як правило, суто медична підготовка. На жаль, сьогодні ні в одному з українських вузів не можна вивчити нюанси застосування правових норм у сфері медицини. Тому одна з найбільш популярних сучасних тенденцій - вимога другого диплома, юридичної або економічної, в сфері медичного обслуговування.

Щоб побудувати кар'єру в банківській сфері, недостатньо бути успішним фінансистом. Грамотно управляти грошовими потоками, мудро оминаючи підводні камені у сформованій економічній ситуації, дуже і дуже складно. І тут не обійтися без хороших знань законодавчої бази, зокрема, скажімо, фінансового права. А, працюючи у відділі кредитування фізичних та юридичних осіб, доведеться складати контракти і вичитувати документи. У деяких випадках треба буде навіть перевіряти їх відповідність прийнятим правовим нормам і обов'язково постійно відслідковувати появу нових законів. Останні доведеться зіставляти з вже діючими і проводити порівняльний аналіз.

А ось багато авторитетні видання залучають до написання інформаційних матеріалів не тільки досвідчених письменників, але й експертів - професіоналів у тій чи іншій галузі знань - практикуючих юристів, психологів, економістів. Особливо цінуються фахівці з кількома вищими освітами, одна з яких базову профільне, наприклад, журналістика, філологія. Інший же диплом дозволяє орієнтуватися в темі питання, компетентно висвітлюючи питання, що торкаються на сторінках журналів і газет.

Таким чином, як можемо бачити, додаткове друга освіта - дієвий спосіб підвищення рівня професіоналізму практично для будь-якого фахівця. Найпопулярніше на сьогоднішній день друга вища освіта - юридична. За ним слід бухоблік та аудит. Третє місце займає менеджмент, потім слідує управління персоналом. Причому вибирають їх найчастіше керівники підприємств і топ-менеджери, які мають «технічну» або «гуманітарну» базу.

Поділіться сторінкою

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) ErrorException

file_put_contents(/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/biarjkRqOD4g2oOJLAqwh4W6h38HBlO0yRq8p275): failed to open stream: Disk quota exceeded

in Filesystem.php line 122
at HandleExceptions->handleError(2, 'file_put_contents(/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/biarjkRqOD4g2oOJLAqwh4W6h38HBlO0yRq8p275): failed to open stream: Disk quota exceeded', '/home/qvjdzjcn/wowknow.com/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Filesystem/Filesystem.php', 122, array('path' => '/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/biarjkRqOD4g2oOJLAqwh4W6h38HBlO0yRq8p275', 'contents' => 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"5PWyyVZy22UYb4V1br8lYGZVZbZwbVOx06uMrBNJ";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:70:"https://wowknow.com/articles/komu-na-kogo-vchitsya-druga-vischa-osvita";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', 'lock' => true))
at file_put_contents('/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/biarjkRqOD4g2oOJLAqwh4W6h38HBlO0yRq8p275', 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"5PWyyVZy22UYb4V1br8lYGZVZbZwbVOx06uMrBNJ";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:70:"https://wowknow.com/articles/komu-na-kogo-vchitsya-druga-vischa-osvita";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', 2)in Filesystem.php line 122
at Filesystem->put('/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/biarjkRqOD4g2oOJLAqwh4W6h38HBlO0yRq8p275', 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"5PWyyVZy22UYb4V1br8lYGZVZbZwbVOx06uMrBNJ";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:70:"https://wowknow.com/articles/komu-na-kogo-vchitsya-druga-vischa-osvita";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', true)in FileSessionHandler.php line 83
at FileSessionHandler->write('biarjkRqOD4g2oOJLAqwh4W6h38HBlO0yRq8p275', 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"5PWyyVZy22UYb4V1br8lYGZVZbZwbVOx06uMrBNJ";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:70:"https://wowknow.com/articles/komu-na-kogo-vchitsya-druga-vischa-osvita";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}')in Store.php line 128
at Store->save()in StartSession.php line 88
at StartSession->terminate(object(Request), object(Response))in Kernel.php line 218
at Kernel->terminateMiddleware(object(Request), object(Response))in Kernel.php line 189
at Kernel->terminate(object(Request), object(Response))in index.php line 58