Яку роботу вибрати студенту?

Яку роботу вибрати студенту?

Нарешті! Ви стали студентом. Це супер, студентське життя просто приголомшливий час, і краще за все це розумієш після того як воно закінчується). Але зараз не про це. Припустимо що ви перший, другий або навіть 5-6 курс. Чим же все таки зайнятися, якщо ви студент відмінник то стипендія дає хоч якісь ресурси для існування якщо немає, можливо вам допомагають батьки, або можливо ви вже підробляєте зі школи. Але в будь-якому випадку питання роботи для студента крутитися в підсвідомості іноді пробиваючись навіть в свідомість досить часто. Як же на нього можна відповісти?  

Давайте поміркуємо. На нього звичайно можна відповісти відкладенням на потім. Нібито поки якось є, далі буде видно, якщо їсти є що і жити теж є де, хтось так і вирішує. Ну з цим все зрозуміло нехочеш не треба, чекай далі, чого ось тільки. Припустимо нам така відповідь не підходить і ми думаємо далі.

Давайте подивимося що пропонує нам саме те місце де ми вчимося, в деяких випадках це може бути дуже навіть цікаво. Припустимо ви студент архутектурного вузу і з деяких курсів архітектурні бюро просто забирають студентів до себе спочатку на стажування, а потім і на постійну роботу, дізнайтеся можливо, таке практикують і в вашому закладі. Є варіант також влаштуватися при вузі, скажімо лаборантом, помічником викладача, що теж може бути досить непогано.  

Якщо подивитися сайти роботи в категорії "для студентів" ми отримаємо досить велику кількість різних вакансій і на першому місці можливо буде реклама "Макдональдс"). Тут уже все залежить від кожної конкретної вакансії, де ви готові працювати, скільки вам будуть платити, як ви домовитеся про своєму графіку, щоб поєднувати його з навчанням. Потрібно тільки пробувати, навіть якщо ви прийдете на   якусь роботу і через 4 дні звідти втечете, ну що ж, це теж, так би мовити, безцінний досвід, принаймні тепер ви точно будете розглядати інші вакансії.

Цікавим варіантом є також робота через інтернет, онлайн. Тут потрібно визначитися яка саме це буде робота, що ви будете робити? Просто так вам гроші платити не будуть, а на різні лохотрони з клікання по посиланнях і фінансові піраміди краще відразу не потрапляти. Якщо ви вмієте хоч трохи писати, то є багато роботи для копірайтерів, для художників і дизайнерів, фотографів теж знайдеться чимало віддалених вакансій, програмісти, перекладачі і цей список можна продовжувати, всіх перераховувати навіть не візьмуся.

Але є ще один варіант заробітку про який студенти часто забувають, це   — репетиторство. Так саме воно. Варіант дуже навіть хороший. Звичайно він підійде не всім, але хоча б як варіант розглянути його варто. При тому що ви працюєте виключно на себе і графік у вас досить гнучкий, ви можете непогано підробляти. Можливо потрібно буде трохи підтягнути знання, щось згадати, можливо вивчити методику викладання, прийоми вчителів. Репетиторство зараз досить популярне заняття, багато батьків шукають своїм дітям вчителя який би допомагав дитині в освоєнні шкільної програми або для розвитку і це зовсім не шкільні предмети. Ви можете також працювати тільки з дорослими. Це все теж зараз може відбуватися онлайн (ось до речі ще вам один приклад роботи через інтернет) або в вашому місті.

Саме на цьому я й хотів звернути вашу увагу. А зареєструватися як репетитор ви можете просто на цьому сайті, перейшовши за посиланням в верхньому меню, просто заповніть свій профіль вчителя, виберіть предмети, і можливо це буде початком вашої викладацької практики!
Гарного дня та захоплюючого навчання )

Поділіться сторінкою

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) ErrorException

file_put_contents(/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/J44nyTQbZqG261EtnjT06Y9UyFFfBU4ZeXavYZg6): failed to open stream: Disk quota exceeded

in Filesystem.php line 122
at HandleExceptions->handleError(2, 'file_put_contents(/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/J44nyTQbZqG261EtnjT06Y9UyFFfBU4ZeXavYZg6): failed to open stream: Disk quota exceeded', '/home/qvjdzjcn/wowknow.com/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Filesystem/Filesystem.php', 122, array('path' => '/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/J44nyTQbZqG261EtnjT06Y9UyFFfBU4ZeXavYZg6', 'contents' => 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"6aKYAAmBm4gwtGdeYkdHyoM0xs3ZdSMF87tF3XdE";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:64:"https://wowknow.com/articles/kak-naitu-rabotu-esli-vu-studenta-2";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', 'lock' => true))
at file_put_contents('/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/J44nyTQbZqG261EtnjT06Y9UyFFfBU4ZeXavYZg6', 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"6aKYAAmBm4gwtGdeYkdHyoM0xs3ZdSMF87tF3XdE";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:64:"https://wowknow.com/articles/kak-naitu-rabotu-esli-vu-studenta-2";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', 2)in Filesystem.php line 122
at Filesystem->put('/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/J44nyTQbZqG261EtnjT06Y9UyFFfBU4ZeXavYZg6', 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"6aKYAAmBm4gwtGdeYkdHyoM0xs3ZdSMF87tF3XdE";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:64:"https://wowknow.com/articles/kak-naitu-rabotu-esli-vu-studenta-2";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', true)in FileSessionHandler.php line 83
at FileSessionHandler->write('J44nyTQbZqG261EtnjT06Y9UyFFfBU4ZeXavYZg6', 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"6aKYAAmBm4gwtGdeYkdHyoM0xs3ZdSMF87tF3XdE";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:64:"https://wowknow.com/articles/kak-naitu-rabotu-esli-vu-studenta-2";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}')in Store.php line 128
at Store->save()in StartSession.php line 88
at StartSession->terminate(object(Request), object(Response))in Kernel.php line 218
at Kernel->terminateMiddleware(object(Request), object(Response))in Kernel.php line 189
at Kernel->terminate(object(Request), object(Response))in index.php line 58