Фільми про океан

Фільми про океан

Життя на Землі виникло в Світовому океані. Неосяжні океанічні простору покривають близько 140 мільйонів квадратних миль, що складає більше 70 відсотків земної поверхні. Крім того що океани завжди служили основним джерелом харчування для всього живого на землі, вони також з найдавніших часів історії людства сприяли розвитку торгівлі та налагодженню зв'язків. Океани розлучали людей і зводили їх разом.

Навіть зараз, коли всі ділянки суші нанесені на карту і вглиб континентів можна вільно переміщатися по автомобільним дорогам, а також за допомогою річкових і повітряних шляхів, велика частина жителів планети як і раніше живуть в межах 200 миль від моря і тісно з ним пов'язані.

 

Південні моря: Атолл Бікіні. Відкритий російським капітаном Отто Коцебу в 1825 році, і згодом понівечений американськими ядерними випробуваннями після Другої світової війни, атол Бікіні довго залишався закритим для мандрівників - через високий рівень радіації перебувати там було просто небезпечно. Колись райське містечко з тропічним кліматом, зараз є справжнє кладовище загиблих кораблів, які були зібрані в одному місці спеціально для того, щоб затонути тут під час сумнозвісних випробувань атомної бомби. Знімальна група вирушає на атол, щоб досліджувати підводний могилу, яка включає в себе більше 70-ти різноманітних судів. Суду поховані більш ніж на 60-тиметрової глибині, і дайверу середньої руки нізащо не проникнути в цю безодню. Тим самим, підводне подорож німецького документаліста Норберта Вандера і його команди, стає ще більш унікальним. У вас є можливість побачити це незвичайне місце прямо не виходячи з дому - просто почніть дивитися онлайн «Південні моря 3D: Атолл Бікіні».

 

Патагонія: Слідами Дарвіна. Документальне продовження захоплюючої подорожі Норберта Вандера по загадкової Патагонії. Саме тут молодий Чарльз Дарвін колись робив свої перші відкриття, зміцнюючи основні положення теорії еволюції. Кіноподорож триває в місті Пуерто Десеадо, який стоїть на березі Атлантичного океану, де знімальна група продовжить своє дослідження унікального тваринного світу Патагонії. Саме в цьому місці проживає колонія дивовижних північних чубатих пінгвінів, які знаходяться на межі вимирання. Після Пуерто Десеадо, команда дослідників вирушає на знамениту гору Дарвіна - найвищу точку Вогняної Землі. Слідом ви потрапите на острів Птахів, місце, куди в'їзд можливий тільки зі спеціальною апаратурою і окремим дозволом: тут величезна кількість бакланів, чайок і чапель, і вони тут повноправні господарі. Формат 3D гарантує глядачеві повне занурення в цей цікавий світ, де люди і тварини продовжують жити в повній гармонії з навколишнім їх природою. Щоб переконатися в цьому, почніть дивитися онлайн «Патагонія: слідами Дарвіна від Камаронес до гори Дарвіна».

 

Унікальні Галапагоські острови: Південна Америка. Розташований в 1000 кілометрах від Еквадору, незвичайний архіпелаг вулканічного походження, Галапагоські острови, давно вже став об'єктом пильного спостереження документалістів. Відкриті більше 500 років тому, неповторні Галапагоські острови стали одним з перших об'єктів досліджень Чарльза Дарвіна, поряд з легендарною Патагонією. За рахунок того, що острови утворилися через численні вивержень вулканів, може здатися, що тут немає ніякого життя, однак, віддалене розташування архіпелагу робить це місце притулком для різних біологічних видів. На території архіпелагу мирно співіснують більш десяти видів тварин, які знаходяться під охороною ЮНЕСКО, більше того, близько 40% унікальних видів зустрічаються тільки тут. Творці фільму покажуть вам кращих представників фауни Галапагосс, яких ви побачите в 3D-форматі, що забезпечить всім любителям природи незабутнє задоволення від перегляду. Творці картини запрошують вас в захоплюючу 3D-подорож, начините його прямо зараз, почавши дивитися онлайн «Унікальні Галапагоські острови 3D: Південна Америка».

 

Південні моря: Маршаллові острови. Друга частина подорож в даний атоловий держава Маршаллові острови, яке розташоване в водах Тихого океану, і включає в себе 5 островів і 29 атолів, в тому числі і сумнозвісний атол Бікіні, де колись проводились руйнівні ядерні випробування. Унікальна для цих місць флора і фауна збереглася далеко не на всіх островах архіпелагу: для того, щоб зробити ці місця придатними для життя, люди вирубували те, що дано природою, і висаджували пальми і хлібні дерева. Так само на атолах виростають банани, пандануси і мангри. Одними з найяскравіших і найцікавіших представників фауни є різноманітні морські птахи - понад сто видів, а так само різні плазуни, такі, наприклад, як індійський варан. Тихий океан тут неймовірно багатий рибою і красивими коралами. Подивитися онлайн «Південні моря 3D: Маршаллові острови» буде цікаво всім справжнім любителям райський куточків і мальовничих місць нашої блакитної планети.

 

Маркізькі острови. Земля людей і традицій. Документальний фільм-подорож на один з найвіддаленіших архіпелагів світу - важкодоступні Маркізькі острови в Полінезії, загублені в безкрайніх водах Тихого океану. Архіпелаг розташовується більш ніж в 1300 км на північний схід від Таїті і складається з п'ятнадцяти розрізнених острів. Загальна кількість населення ледь сягає 9000 осіб. Творці фільму, група мандрівників-дослідників, відправляються на таємничий архіпелаг, щоб познайомитися з місцевими мешканцями - острівними племенами, тваринами і навіть підводним світом. Ізольована цивілізація, що зберігає самобутні традиції і промисли, співіснує в гармонії з тендітною екосистемою, а справжня влада належить тут дикій природі, яка диктує закони виживання. Для того щоб здійснити віртуальну подорож по екзотичному куточку нашої планети, куди рідко ступає нога туриста, пропонуємо подивитися онлайн пізнавальний і видовищний документальний фільм «Маркізькі острови. Земля людей і традицій ».

 

Кораловий риф: дивовижні підводні світи. Унікально розташована на атолі в екваторіальних водах Індійського океану, Мальдівська республіка відрізняється багатою і цікавою флорою і фауною коралових рифів. Німецька команда документалістів пропонує вам незабутню 3D екскурсію, в ході якої ви наблизитися до дивовижного водного світу Мальдівських островів. Крихітні поліпи формували мальдівські рифи тисячоліттями, утворюючи справжні коралові ліси. Потоки води тут багаті на кисень, що забезпечує широкий запас продовольства для підводних мешканців: різних окунів, губанів, велетенських мурен, иглобрюхов і багатьох-багатьох інших. Ви побачите, як черепахи добувають собі їжу і як великі косяки риб, в пошуках безпеки, ховаються в печерах від хижаків; прослідкуйте за тим, як проводить час китова акула і на кого вона полює. Протягом усього перегляду вас будуть оточувати незліченні екзотичні і яскраві мешканці підводного світу, краса яких виглядає ще більш вражаючою завдяки якісним 3D-ефектів. Щоб побачити це все на власні очі, почніть дивитися онлайн «Кораловий риф: дивовижні підводні світи 3D».

 

Виклик безодні. Захоплюючий документальний фільм з Джеймсом Кемероном у головній ролі. Легендарний режисер відомий своєю пристрастю до морських глибин, і в цій картині він пропонує глядачам чудову можливість: зануритися на дно Маріїнської западини і розгадати її давні таємниці ... Багаторазовий лауреат премії «Оскар», творець культового «Титаніка» і, мабуть, один з найвідоміших і іменитих кінорежисерів світу Джеймс Кемерон є ще і пристрасним дослідником океанів. Які таємниці зберігають в собі ці величні морські глибини і чи зможе людина їх коли-небудь розгадати? Довгий час Кемерон і його команда працювали над створенням капсули, яка зможе опуститися майже на саме дно Маріанської западини, тобто близько 11 000 метрів під воду. За всю історію планети людина ще не опускався на таку глибину. Чи вдасться режисерові його амбітна задумка? І якщо так, то які неймовірні краси і дивовижні таємниці відкриються перед ним? Відповіді на всі ці питання ви дізнаєтеся, якщо вирішите дивитися онлайн «Виклик безодні 3D».

 

Багамські острови: Таємничі печери і затонулі кораблі. Ще один красивий документальний шедевр від режисера-документаліста, німця Бенджаміна Ейхера, на цей раз присвячений Багамських островів. Завдяки перегляду цієї цікавої стрічки у вас буде можливість пізнати всю красу дайвінгу в незвичайних місцях планети. Архіпелаг Багам налічує більше 2000 унікальних коралових рифів. Це справжня віртуальна подорож, яке відкриє завісу в нескінченні таємні куточки блакитної безодні Багамських островів. Крім красивої морської флори і фауни, ви зможете побачити стародавні затонулі кораблі, що знаходяться під водою ось уже кілька десятків років, на яких, можливо, колись плавали легендарні пірати-контрабандисти. Карибський басейн також багатий всілякими підводними печерами, які неможливо вивчити до кінця, куди з'їжджаються всі екстрим-дайвери з усього світу, щоб своїми очима побачити незвідані краси світового океану. Така можливість є і у вас: Запрошуємо дивитися онлайн «Багамські острови: Таємничі печери і затонулі кораблі».

 

Острови Товариства і Гамбії. У володіннях океану. У водах Тихого океану на південному сході від Французької Полінезії розташовані острова Товариства та Гамбії - віддалені від цивілізації території з дивною флорою і фауною. Багато островів архіпелагу мають вулканічне походження, а деякі - коралове. Життя в цьому відокремленому регіоні протягом історії приймала яскраві і незвичайні форми.

 

Гондурас. Від коралових садів до таємничого білому місту. Документальний фільм про Гондурасі - незвичайному маленькому державі, що розділяє два океани. Творці картини літають над густими джунглями, занурюються на дно океану і пробують місцеву кухню.

Гондурас - чарівне царство води, дерев і світла. Щоб вивчити країну вздовж і поперек, герої дивляться на неї з вертольота. Їм відкриваються мальовничі синьо-зелені пейзажі, в яких океан змішується з лісами. Потім автори фільму приземляються - вони пробують зловити ігуану, добути какао-боби і побачити китову акулу. Такому яскравому подорожі можна тільки позаздрити!

 

Карибські острови: Занурення з акулами. Німецький документальний фільм, що розповідає про найнебезпечніших мешканців Атлантичного океану і їх мирних сусідів. Води Карибського моря зберігають в собі дуже багато секретів, і саме це середовище проживання порівну розділили акули і черепахи. Одні з найбільш страхітливих водних хижаків - тигрові акули - в цій стрічці показані з максимально близьких ракурсів, так, як якщо б ви самі плавали в метрі від них. Викликають одночасно жах і захват, ці величні риби ковзають крізь кришталево чисту воду Карибського моря, і спостерігають за хороброї знімальною групою. Майже всі інформаційні джерела підносять акул як кровожерливих вбивць, проте, творцям цього фільму вдалося показати і іншу сторону цих величезних створінь. Повноправні королі океану, красиві і дивовижні, ці хижаки мають ряд навичок і звичок, за якими дуже цікаво спостерігати. Цікавий і лякаючий світ Атлантичного океану чекає вас - варто лише почати дивитися онлайн «Карибські острови 3D: Занурення з акулами».

 

Океани. Пропонуємо вашій увазі один з найбільших і амбітних проектів в області документалістики - фільм «Океани», який можна подивитися онлайн. Автором і постановником стрічки виступив знаменитий французький продюсер Жак Перрен, який свого часу доклав руку до знаменитого «мікрокосмос» і «Птахам». Фільм обійшовся творцям в рекордні п'ятдесят мільйонів євро і знімався майже п'ять з половиною років в різних куточках нашої планети. Картина являє собою докладна розповідь про саму незвіданою частини нашого світу - океанах. Що являє собою це величезне скупчення води? Розповідь починається на звичайному піщаному пляжі, де маленький хлопчик озвучує цей нагальне питання. Далі дія переноситься на Галапагоські острови, де мешкає великий клан морських ігуан і живуть дивні створіння - мечохвости. Потім нам доведеться побувати в найрізноманітніших місцях Землі, від Південної Африки до полярних регіонів Арктики й Антарктиди. Завдяки майстерною роботі операторів і майстрів підводної зйомки, нам вдасться поспостерігати за життям не менше дивовижних жителів морських глибин.

Поділіться сторінкою