Альтернативні, незалежні школи Києва

Альтернативні, незалежні школи Києва

В Києві існує багато шкіл де навчання дітей проводять по інших методах принципах ніж в державних. Представляємо вашій увазі, каталог альтернативних шкіл Києва та околиць. Черговість шкіл в списку обумовлена ​​в першу чергу географічним положенням. Список не можна вважати рейтингом. 

Название Где находиться Контакты
Dixi: альтернативная демократическая школа (Хотов, М.Оболонь, М.Позняки, М.Академгородок, М.Кловская)  Ярослав КоваленкоПавлыш Таня
БеркоШко  (Берковцы) (Не набирает новых учеников) - Valentyna Merzhyievska 
Альтернативна школа, Скворечник  (М.Золотые ворота, М.Почтовая Площадь) Евгений Лапин
 Альтернативна Міжнародна школа Uschool  (М.Золотые ворота, М.Почтовая Площадь) Валерія Тарабакіна Sveta Fomenko
Наша Школа  (Центр, Ул.Коцюбинского) Tetyana Bondarchuk Юлия Заморска (Julia Zamorska)
Mainstream  (М.Майдан Незалежності)  Оксана Поенко
Альтернативна школа "СОНЯШНИК"  (М.Левобережная)  Анна Остапенко 
Kids_hub - пространство детского развития  (М.Левобережная, М.Житомирская)

Marina Memorskaya 

050 056 1533

NewTone Центр развития и поддержки семейного образования 

(Русановка - бул.Шамо (Давыдова), 12)

Наталья Сорокина-Сухаревская

050 480 7222

Київська вальдорфська школа "Софія" (Березняки)  
Happy  Life  School  (М.Дарница)  
Школа на Воскресенке - альтернативная общеобразовательная (Бул. Перова, 1Б) 093 008 2930
Вальдорфские классы на Перова (буль.Перова,3)  050 216 71 14
Маленькое счастье  (Софиевская Борщаговка) Валентина Гаврилюк
Віконце  (Софиевская Борщаговка) Мава Ким (Mawa Kim)
Древо пізнань  (Петропавловская Борщаговка) Ирина Щукина 
"Відкриті крила" (Альтернативна школа) (Никольская Борщаговка, М.Минская)

Валентина Артамонова  

 ows.kiev.ua

 095 760 86 43

Ukraine Montessori International (Montessori school)  (Аэропорт "Жуляны") Ilonka Rakotsy
MonteKidsSchool  (Петропавловская Борщаговка, Софиевская Борщаговка)  Ксения Рощина
Вальдорфские классы в школе №203 (М.Нивки - ул. Туполева, 17) 066 293 54 11
Lightschool  (М.Нивки) Наталья Бондаренко
Free school - семья  (М.Нивки) Елена Волкова
Альтернативная школа Friends​ (М.Академгородок) Ксения Панасюк​ 
Foxcool  (М.Нивки/М.Сырец - ул.Д.Щербаковского, 52)

Сабина Лисница 

(067) 568-73-93 

foxcool.info

 KITEPPA  (М.КПИ) Аліна Ульянова
ThinkGlobal (Теремки,Позняки,Березняки,Оболонь,П.Борщаговка,Печерск)

Богдан Олександрук  

thinkglobal.xyz/

Є-школа (М.КПИ - Київ, Політехнічний провулок, 3)

Ольга Гавура 

067 742 2146

Домашняя школа в Киеве (М.Позняки) Dmitriy Lozin 
Школа Радості (М.Осокорки)  Ольга Коваленко Людмила Горецкая
Территория детства «Ухтышка» (М.Позняки) Елена Королевская
IndeVersal (М.Славутич - вул.Малоземельна, 2)

Виктория Чабан 

098 530 8406

indeversal.com

Центр развития ребенка  "Sprout" (М.Славутич) Сафия Таланова
Teenager School  (М.Позняки)  
Kid'Z-Studio   (М.Позняки - ул.Б.Гмыри, 9-В)

Светлана Поляренко 

095 754 9547

Inventor School (на базе студии "Винахідник")   (М.Позняки - ул.Б.Гмыри, 6) 067 828 5774
Unicorn School Kiev (М.Лукьяновка - ул. В.Винниченка, 20) 067 537 8188
Школа Мрійників (М.Сырец)  Ирина Осипова
Вільні птахи (М.Сырец) Юлия Савенко
Вальдорфські класи "Борисфен" (Київ) (М.Сырец) Алёна Тихонова Тамара Федяй
Cпільношкола ідей & дій [SI:D] (Куреневка) Анастасия Кислинская
Начальная школа домашнего образования "Любознайка" (М.Лукьяновка) Людмила Онокало 
Licentia (М.Демеевская) Elena Lucky 
LC ACE  (М.Лыбедская) Olya Konovalenko
Kings Kids (М.Демеевская) Людмила Лист
Main School (М.Голосеевская)  
My Own Way (М.Минская) Елена Козлова
Бэм-тим (Оболонь) Яна Осадчая 
Kyiv Montessori School Obolon (М.Оболонь) Мария Перевертана
Чародім - Центр поддержки хоумскулеров (М.Тараса Шевченко)  Тетяна Саніна 
Школа альтернативної освіти LeaderShip (М.Оболонь - улиця Мате Залки 2/12в) 0673261669
KidsBerry (c.Новые Петровцы, Вышгород) Anna Androsova
Школа-садок Сімейного Типу Квінта (Гатное)  
Альтернативна школа "Радосвіт"  (с.Щасливе - 15мин от М.Харьковская) Галина Мельник
Школа допитливих (Гостомель, Ирпень, Буча) Yuliya Narbut 
 Школа Papaya (Ирпень, Буча) Ира Браницкая
Альтернативна школа "Світограй"  (Буча) Инна Дроботова
Active School  (Вышгород, Ирпень, Буча) Кристина Бессолова
JoySchool (Вышгород) Коля Таня Мошковские
School Horse Club SP (Горбовичи) Олександра Семенова
Happy Nest  (Вишневое) Yaroslava Dib
Зелене Плем'я  (Хутор Обирок, Черниговская область) Diana Karpenko
FAMILY SCHOOL (Васильків) Сабов Сергій
Эко-школа "7Fields" (Семиполки) Оксана Волжина

Автор Макс Бакшаев. Источник bakshaev.wixsite.com

Якщо ви побачили неточну інформацію або хочете додати школу в цей каталог будь-ласка напишіть нам на пошту info.wowknow@gmail.com

Поділіться сторінкою