Вартість навчання української мови в 5-9 класах

Вартість навчання української мови в 5-9 класах

Скільки коштують послуги репетитора з української мови для учня 5 класу?

Починаючи з цього віку бажано звертати пильну увагу на успішність дитини. У 5-6 класі закладаються основи знань на всі інші роки навчання. Якщо батьки хочуть контролювати процес освіти дитини, 5 клас – саме час для початку занять з репетитором. Тоді не доведеться оперативно шукати викладача перед ЗНО і переживати про результати. Дитина підійде до випускного класу повністю готовою до іспиту.


Якщо розібратися, скільки коштує репетитор з української мови для учня 6 класу, то побачимо, що ціна та ж, що і для п'ятикласників. Вона трохи вище, ніж для учнів початкової школи, але не захмарна. Можна знайти педагога за 150-300 грн за одне заняття. Підійде студент-філолог, який із задоволенням буде працювати і готуватися до майбутньої професії вчителя. Всі у виграші: батьки не розоряться на освіту, дитині буде цікаво з молодим активним вчителем, а сам студент отримає безцінний досвід.


Скільки коштує заняття з репетитором з української для учня 9 класу?

А ось тут розкид цін великий. Результати навчання у старших та випускних класах, оцінювання іспитів – все це визначає майбутнє дитини. Якщо для учнів молодшої та середньої школи можна і не шукати викладачів, то в 9 класі для поліпшення результатів вже доведеться займатися додатково. Ціна одного заняття може бути в межах 200-400 грн, а може досягати і 500-700 грн. Батькам доведеться потрудитися, щоб знайти гідного педагога за прийнятні гроші.

Поділіться сторінкою