Увага! Шукаю автоінструктора

Увага! Шукаю автоінструктора

Що потрібно зробити, щоб отримати водійське посвідчення? Немає нічого простішого, ніж відповісти на це питання: потрібно навчитися водити автомобіль! Всього-то знайти автошколу, дізнатися, де в машині газ, зчеплення і гальмо, і, як то кажуть, поїхали ... Однак з таким підходом далеко не заїдеш. Особливо, якщо ви живете в великому місті з насиченим дорожнім рухом. І це не єдине питання, яке заводить в глухий кут: з чого ж починати свій шлях автолюбителя? Придбати машину, піти вчитися і здати іспити? Або все-таки отримати водійське посвідчення, а потім вже купувати шикарне авто?

На всі ці питання є одне резонне зауваження досвідченого водія. Перше, з чого слід почати свій автолюбительському шлях, це знайти автоінструктора. Саме з нього, а не з автошколи почнуться ваші досягнення. Від майстерності викладача будуть залежати не тільки ваша успішна здача іспитів в МРЕВ і безпеку, але і впевненість у водінні навіть на переповненій в години пік дорозі. Можна сказати, що професіоналізм інструктора, його впевненість в собі і здатність передати вам всі свої вміння і навички стануть прекрасною підмогою для вас як для майбутнього водія.

Яка б ви форма навчання не була пріоритетною: приватні уроки або автошкола - до вибору викладача з водіння потрібно підходити дуже ретельно. Як же дізнатися рівень викладання того чи іншого інструктора ще до початку навчання? Ні для кого не секрет, що досвідченого вчителя вам можуть порекомендувати близькі або знайомі, які самі нещодавно вчилися водінню. Але є й інший спосіб: знайти автоінструктора можна за відгуками в мережі Інтернет, тим більше, що вибір зараз практично необмежений.

Щоб отримати права на водіння автомобіля, зовсім не обов'язково проходити навчання в автошколі, в великих і гучних групах, коли вашу увагу розсіюється. Тим більше що викладачі школи встановлюють заняття з теорії та водінню в певні дні та години. Але що робити, якщо навчається буде змушений пропустити уроки водіння з яких-небудь вагомих причин? Наприклад, години практики будуть призначені на ту частину дня, коли ви зайняті на роботі чи навчанні? Приватні уроки водіння дозволять вам уникнути подібних проблем, достатньо лише встановити зручний для вас графік.

Ви вже включили комп'ютер і стали набирати в пошуковику фразу "шукаю автоінструктора"? Стривайте, не поспішайте! Є ще кілька секретів того, як правильно підійти до вибору вашого майбутнього наставника і на що слід звернути увагу ще до того, як ви почали навчання.

По-перше, уточніть, чи проводиться навчання водінню у реальній обстановці, на дорогах міста, в щільному автомобільному потоці. Якщо ж практика водіння буде обмежуватися тільки шкільним майданчиком, то цього зовсім не достатньо, щоб згодом відчувати себе впевнено за кермом. Це одна з причина знайти автоінструктора.

По-друге, вибираючи викладача, дізнайтеся, чи заплановані в процесі навчання моменти, коли навчається сам приймає рішення під час руху в реальному часі, а не тільки виконує вказівки інструктора. Адже тільки таким чином можна навчитися діяти правильно і обережно, тим більше, ви не будете боятися, так як досвідчений водій завжди підстрахує вас і не допустить аварії.

По-третє, багатьом водіям навіть після отримання водійського посвідчення часом не вистачає досвіду для орієнтування на складних жвавих трасах. Інструктор-професіонал допоможе вам утвердитися в новій для вас іпостасі, зробивши з вами кілька пробних поїздок на вашому особистому авто вже після отримання прав, щоб ваше перше подорож була дійсно комфортним і вдалим. Як кажуть досвідчені водії: "Ні цвяха, ні жезла!"

А тепер сміливо набирайте в пошуковому рядку запит "шукаю автоінструктора" і ... в путь!

Поділіться сторінкою