Скільки коштують послуги репетитора з англійської мови?

Скільки коштують послуги репетитора з англійської мови?

При виборі приватного педагога варто враховувати деякі особливості їх роботи, які часто позначаються і на ціні за заняття. Репетитор вважається більш кваліфікованим і вище оцінюється на ринку праці, якщо він:

  • Використовує іноземну мову в повсякденному житті, спілкуванні. Мовна практика - головне, що робить педагога по-справжньому цінним. Усне мовлення істотно відрізняється від письмового. Якщо викладач постійно спілкується іноземною мовою, має друзів іноземців, відвідує інші країни, його досвід і навички коштують більше
  • Застосовує в роботі різні навчальні матеріали. Скільки коштує репетитор з французької мови в Києві, якщо він здатний викладати на високому рівні і однаково добре навчати розмовної, ділової мови, основ граматики? Це дорогий педагог, тому що він універсальний і застосовує різноманітні методики. Навчальна література, диски, відео - все це коштує грошей. Додайте до їх ціни час, який педагог витрачає на підготовку до уроку з використанням цих матеріалів.
  • Його колишні учні досягли поставлених цілей. Ніщо так не піднімає самооцінку вчителя, як успішні учні. Педагог, який зумів випустити гідних учнів, дійсно не дарма бере свої гроші. Вартість уроку у такого викладача може бути вище, ніж у інших, але він і ефективніше.

 

Скільки коштує заняття з репетитором з англійської для дитини?

Вибираючи педагога для дитини, багато батьків губляться. Ціни різні, а дороге довгострокове навчання не всім по кишені. Якщо ви шукаєте вчителя, який за рік підготує старшокласника до ЗНО, має сенс наймати дорогого педагога.

А ось дитині, якого батьки мають намір навчати іноземної протягом декількох років, краще вибрати репетитора-студента або спеціальні дитячі курси. Це вийде дешевше, а за рахунок терміну навчання ефективність буде тією ж.

Поділіться сторінкою