Скільки коштує репетитор з фізики в Києві?

Скільки коштує репетитор з фізики в Києві?

Вартість навчання репетитора з фізики залежить від віку учня та бажаного рівня підготовки. Педагога можна найняти просто для поліпшення шкільних оцінок, а можна поставити мету підготувати дитину до вступу на фізико-математичний факультет. Складність роботи, рівень відповідальності вчителя і вартість за урок, можуть суттєво відрізнятися в залежності від цілей.


Зазвичай буває важко знайти педагога, який за підготовку в серйозний вуз буде брати стільки ж, скільки коштують послуги репетитора з фізики для учня 8 класу. Ціни за один урок у різних викладачів можуть відрізнятися на порядок. Деякі педагоги беруть від 250 грн за академічну годину, а інші – від 400-500 грн.


Скільки коштує година вчителя з фізики для учня 9 класу, буде залежати від багатьох факторів – досвіду педагога, його завантаженості, середніх цін на ринку освітніх послуг. Також має значення, чи доведеться репетиторові виїжджати до учня або дитина сама буде приходити до нього. За виїзд вчителя зазвичай доводиться доплачувати. 


Батьків майбутніх випускників цікавить, скільки коштує заняття репетитора з фізики для учня 11 класу. Підготовка до ЗНО починається вже у вересні, і вартість цієї роботи вище, ніж ціна за звичайне заняття. У середньому педагоги беруть 200-300 за годину, але іноді вартість може бути 500 грн і вище.


На ціну підготовки до підсумкових іспитів впливають і терміни. Чим напруженішою повинен працювати вчитель, тим дорожче коштують його послуги. Вчителя варто найняти хоча б за рік до ЗНО, щоб дитина і педагог могли працювати в нормальному режимі без особливих перевантажень і стресів. Результати в цьому випадку теж будуть кращі.

Поділіться сторінкою