Скільки коштує репетитор української мови в Києві?

Скільки коштує репетитор української мови в Києві?

Як показує практика, багато в чому ціни на послуги репетитора української мови в Києві залежать від попиту, який, у свою чергу, безпосередньо пов'язаний з рівнем життя киян. У кризові періоди люди схильні витрачати гроші тільки на те, що вважають дійсно важливим. Якщо застосувати цей принцип до освітніх послуг, то з'ясуємо, що при невеликому зниженні рівня життя люди продовжують наймати приватних викладачів для підготовки дітей до ЗНО, але рідше шукають педагогів для учнів початкової та середньої школи.

Ціни на вивчення української мови для молодшої школи.

Зазвичай це відносно невеликі гроші. Рівень відповідальності педагогічних працівників за результати роботи не найвищий, адже батькам достатньо, щоб дитина приносила хороші оцінки зі школи. При бажанні можна знайти непоганого викладача за 100 грн за годину. Навіть досвідчені вчителі прекрасно розуміють, що попит на додаткові уроки для молодших школярів невисокий, і не завищують розцінки.


Варто наймати дорогого приватного репетитора з української мови в початковій школі, вирішувати тільки вам. Сплачуючи по 100-500 грн за заняття, ви маєте моральне право вимагати серйозних результатів від педагога, але завжди слід пам'ятати, що він не чарівник, а всього лише вчитель. Яким би чудовим не був педагог, дитина в початковій школі ще не може чітко структурувати інформацію, часто плутає і забуває слова і поняття.

Поділіться сторінкою