Що потрібно знати перш, ніж наймати репетитора?

Що потрібно знати перш, ніж наймати репетитора?

Як зрозуміти, чи потрібен дитині репетитор в 5, 6, 7, 8 класі? Більшість батьків з об'єктивних причин не в змозі глибоко вникнути в особливості навчання дитини. Показником успішності служать оцінки. Але що таке оцінки? Якщо вони змінилися, це зовсім не означає, що дитина став розумнішим або дурніші, помінялися його здатності чи можливості. Причини змін інші - конфлікти, нудьга на уроках, втрата інтересу до навчання, нерозуміння матеріалу. Репетитору доводиться створювати такі умови для навчання, які вирішили б цю проблему дитини.

Чи потрібен дитині репетитор в п'ятому класі: плюси і мінуси

Плюси додаткових занять очевидні: підвищення рівня знань і, як наслідок, поліпшення поточних шкільних оцінок. А які мінуси? Вони теж є. Якщо батьки не розберуться в істинних причинах зниження успішності, то індивідуальні заняття можуть сформувати у дитини неправильний підхід до навчання. Він почне вважати, що йому зовсім не обов'язково бути уважним на уроках, адже всі проблеми вирішать дорослі.

Так чи варто наймати репетитора в 5 класі? Ні, якщо дитина банально лінується, взагалі не хоче вчитися, у нього погані оцінки з кількох предметів.

Так, якщо причина неуспішності полягає в:

  • пропусках уроків через хворобу;
  • неякісної подачі матеріалу одним конкретним учителем;
  • дитині дійсно важко дається розуміння предмета в силу особливостей мислення.

 

Поділіться сторінкою