Раціональний підхід до вибору репетитора з хімії в Києві

Раціональний підхід до вибору репетитора з хімії в Києві

Якщо проаналізувати, скільки коштує репетитор з хімії в Києві, то можна побачити величезний розкид цін залежно від освіти, стажу репетитора і навіть географічного положення.  У різних районах Києва ціни можуть відрізнятися.

Середня вартість години роботи викладача хімії - 200 грн, але це зовсім не означає, що не можна знайти хорошого педагога дешевше. 

Скільки коштують послуги репетитора з хімії для учня 8 класу?

Найчастіше до вчителів хімії звертаються батьки восьмикласників, які стикаються з серйозними труднощами при вивченні предмета. Якщо дитина добре вчиться, то низькі бали по хімії можуть стати справжнім стресом для самого школяра й для його батьків.

Щоб підняти самооцінку дитини і допомогти йому «вирівнятися», можна знайти студента, який підробляє репетиторством. Урок буде обходитися приблизно в 150-200 грн. Одного-двох занять на тиждень досить. Якщо ж батьки готові оплатити роботу досвідченого педагога зі стажем, то за урок доведеться викласти 250-400 грн.

З'ясовуючи, скільки коштує година репетитора з хімії для старшокласника, можна побачити, що ціна відрізняється. Якщо дитина готується до ЗНО, то доведеться змиритися з підвищенням вартості уроку, адже і відповідальність викладача за результати роботи зростає.

Заощадити на вартості занять з підготовки до ЗНО можна, якщо розпочати заняття з початку навчального року. Уроки будуть коштувати дешевше, їх можна провести більше, відповідно, це дасть час для засвоєння, систематизації матеріалу. Самий дорогий і неефективний спосіб підготовки – почати роботу через 1-2 місяці. Ніхто не зможе дати гарантій, що дитина хоч щось засвоїть, а платити доведеться «за повним тарифом».

Скільки коштує заняття репетитора з хімії для учня 11 класу? Зазвичай вчитель потрібен, щоб допомогти з підготовкою до ЗНО та вступом до вузу. Мінімальна вартість уроку для випускника школи – 250 грн. Багато репетиторів беруть 300-500 грн за урок. Якщо педагог приїжджає до учня, то вартість заняття зростає в середньому на 50-100 грн.

Поділіться сторінкою