Правильно вибрати репетитора англійської мови - як не промахнутися

Правильно вибрати репетитора англійської мови - як не промахнутися

Знати іноземні мови необхідно. Популярність репетиторів з англійської мови в Києві - це зовсім не данина моді, а цілком об'єктивна потреба. Вільне володіння англійською розширює можливості працевлаштування випускника школи, адже давно не секрет, що роботодавці віддають перевагу претендентам зі знанням іноземних мов.

Для багатьох сертифікат ЗНО з англійської - путівка в майбутнє в самому прямому сенсі. Які труднощі чекають школярів на іспиті?

Особливості підготовки до ЗНО

За результатами проведених опитувань, багато старшокласників найбільше бояться здавати підсумкові іспити з іноземної мови. Вони не відчувають впевненості в своїх силах, тому що розуміють, що однією лише шкільної підготовки їм не вистачить для успішного складання тестів. З іншого боку, вони усвідомлюють, що високі бали ЗНО з англійської відкривають двері престижних навчальних закладів. Підлітки відчувають серйозний стрес через невпевненість в своїх силах, і тільки хороший викладач здатний допомогти впоратися зі страхами.

Завдання репетитора - підготувати школяра до тесту і навчити його раціонально використовувати час, виділений на виконання завдань. Для цього потрібно почати займатися за два роки до іспиту і знайти професіонала, який зможе дати необхідний рівень підготовки. Перед здачею ЗНО теж бажано працювати додатково, хоча часто сильні учні цілком справляються з цим іспитом. Продумуючи, як вибрати репетитора з англійської мови для підготовки до ЗНО, батькам слід враховувати, що результати цього підсумкового тесту багато в чому позначаються на самооцінці дитини.

Поділіться сторінкою