Наймати репетитора в 9 класі - данина моді чи необхідність

Наймати репетитора в 9 класі - данина моді чи необхідність

Репетитор - це данина моді чи нагальна потреба? Чи потрібен дитині репетитор в 9 класі? Коли допомога викладача дійсно необхідна? Ці питання є актуальними для батьків учнів середніх і старших класів. Після дев'ятого класу учні здають державний  іспит, який визначає рівень знань, отриманих за всі роки навчання. Залежно від результатів атестації дитина може перейти в наступний клас, вступити до ліцею або технікум.

Що являє собою державна підсумкова атестація

Це обов'язковий іспит для всіх випускників 9 класу. Чи потрібен репетитор для підготовки до ДПА? Так, потрібен. Якщо дитина відстає з базових дисциплін - української мови та математики, бажано звернутися за допомогою до досвідченого викладача. Незадовільні результати ДПА не допускають видачі атестата. Учневі доведеться перездати іспит, а в разі чергового провалу він одержить не атестат, а довідку про проходження навчання, що закриє для нього двері багатьох навчальних закладів.

Приватні репетитори Києва відзначають, що багато батьків намагаються найняти для своїх дітей викладачів для підготовки до ДПА та ЗНО. Найчастіше вчителів шукають вже перед самим іспитом - за 1-2 місяці. Це пізно! Структура ДПА така, що дитині необхідно добре знати всю програму з математики та української мови з 5 по 9 класи.

Стислі терміни підготовки можуть привести до перевтоми дитини і погіршення, а не поліпшення результатів. Тому, вирішуючи, чи потрібен дитині репетитор в дев'ятому класі, батькам слід визначитися і з термінами підготовки. Її краще почати з вересня.

Поділіться сторінкою