Мистецтво управління автомобілем або найважливіші заняття з автоінструктором

Мистецтво управління автомобілем або найважливіші заняття з автоінструктором

"Мистецтво - це творче відображення дійсності", - говорять фахівці в галузі мистецтвознавства. А що ж таке "мистецтво управління автомобілем"? Це високий рівень взаємодії з транспортним засобом, це відточені до автоматизму руху, це гармонія людини і техніки. Наскільки патетично б це не звучало, водіння машини вимагає від людини, що сидить за кермом, чуйності до свого "чотириколісного друга", а також відповідальності і уваги, які приходять з досвідом. Розширити ж цей досвід вам допоможе автоінструктор на вашій машині.

Проходячи навчання в автошколі або в приватному порядку, ви придбаєте навички, необхідні для того, щоб керувати транспортним засобом. Однак кожна людина індивідуальна. І те, що одному дається легко, для іншого буде завданням, яка зажадає особливої ​​старанності і серйозних зусиль при виконанні. Після того, як ви отримаєте водійське посвідчення, заняття з автоінструктор припиняться. І тоді вам доведеться самостійно приймати рішення, робити висновки і швидко орієнтуватися в поточній обстановці.

Всі прекрасно, якщо відведеного програмою автошколи часу вистачить для закріплення основних навичок водіння. А якщо ні? Якщо невпевнене управління транспортним засобом призведе до аварії або загибелі людей? Ось тут саме час задуматися про додаткові уроках водіння. Це повинні бути не просто заняття з водіння на порожній майданчику автошколи або поїздка по "насущним" справах інструктора, а справжні уроки майстерності, передача цінного досвіду і знань.

Вибираючи викладача, зверніть увагу на те, чи надає фахівець уроки на особистому автотранспорті учня. Слід зазначити, що навчання водінню проходить, в основному, на одному і тому ж автомобілі - автомобілі інструктора або автошколи. Однак всі новачки (а часто і досвідчені водії) відчувають певний дискомфорт в той момент, коли пересідають за кермо чужого транспортного засобу. Це одна з причин ходити на заняття з автоінструктор, який проводить заняття на вашій машині.

Ні для кого не секрет, що кожна машина має свої особливості управління та технічні характеристики, іншими словами, "свій характер". Тому так важливо, щоб обраний вами викладач провів кілька уроків саме на вашому автомобілі. Автоінструктор на вашій машині допоможе відточити стиль водіння, і ви, заняття за заняттям, навчитеся керувати тим транспортним засобом, на якому будете їздити кожен день.

Однак не тільки особистий автотранспорт стане запорукою вашої впевненості під час самостійних подорожей по міських вулицях. Дуже важливо знати, як саме поводитися в надзвичайних ситуаціях, в моменти, коли на роздуми відводяться буквально секунди і зволікання "смерті подібно". Досвідчений викладач водіння запропонує вам пройти "курс молодого бійця", спробувати свої сили в тій чи іншій нестандартній обстановці.

Часто водіння ускладнюється різними зовнішніми факторами, наприклад, погодними умовами в осінньо-зимовий період. Це можуть бути замети або кругове обертання автомобіля, екстрене гальмування або раптовий об'їзд якої-небудь перешкоди. Знаючи технічні характеристики свого авто, ви зможете правильно відреагувати на ситуацію, що склалася. Якщо це не заплановано програмою навчання, попросіть, щоб автоінструктор на вашій машині відпрацював з вами разом алгоритм поведінки при заметах і ожеледі, при зіткненні з передбачуваним перешкодою або, наприклад, якщо машину початок "крутити". Всі ці навички допоможуть вам в момент реальної небезпеки, і ви не помилитеся.

Поділіться сторінкою

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) ErrorException

file_put_contents(/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/yAkbYbMqIiDkjfLGlybaUNgVIm85iJL1iQOMbjGU): failed to open stream: Disk quota exceeded

in Filesystem.php line 122
at HandleExceptions->handleError(2, 'file_put_contents(/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/yAkbYbMqIiDkjfLGlybaUNgVIm85iJL1iQOMbjGU): failed to open stream: Disk quota exceeded', '/home/qvjdzjcn/wowknow.com/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Filesystem/Filesystem.php', 122, array('path' => '/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/yAkbYbMqIiDkjfLGlybaUNgVIm85iJL1iQOMbjGU', 'contents' => 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"WUQzpyg9h1b5UG3vnY5SZsrXN7xy1sThXZxQiSqU";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:110:"https://wowknow.com/articles/Mistectvo-upravlinnja-avtomobilem-abo-najvazhlivishi-zanjattja-z-avtoinstruktorom";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', 'lock' => true))
at file_put_contents('/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/yAkbYbMqIiDkjfLGlybaUNgVIm85iJL1iQOMbjGU', 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"WUQzpyg9h1b5UG3vnY5SZsrXN7xy1sThXZxQiSqU";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:110:"https://wowknow.com/articles/Mistectvo-upravlinnja-avtomobilem-abo-najvazhlivishi-zanjattja-z-avtoinstruktorom";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', 2)in Filesystem.php line 122
at Filesystem->put('/home/qvjdzjcn/wowknow.com/storage/framework/sessions/yAkbYbMqIiDkjfLGlybaUNgVIm85iJL1iQOMbjGU', 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"WUQzpyg9h1b5UG3vnY5SZsrXN7xy1sThXZxQiSqU";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:110:"https://wowknow.com/articles/Mistectvo-upravlinnja-avtomobilem-abo-najvazhlivishi-zanjattja-z-avtoinstruktorom";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', true)in FileSessionHandler.php line 83
at FileSessionHandler->write('yAkbYbMqIiDkjfLGlybaUNgVIm85iJL1iQOMbjGU', 'a:3:{s:6:"_token";s:40:"WUQzpyg9h1b5UG3vnY5SZsrXN7xy1sThXZxQiSqU";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:110:"https://wowknow.com/articles/Mistectvo-upravlinnja-avtomobilem-abo-najvazhlivishi-zanjattja-z-avtoinstruktorom";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}')in Store.php line 128
at Store->save()in StartSession.php line 88
at StartSession->terminate(object(Request), object(Response))in Kernel.php line 218
at Kernel->terminateMiddleware(object(Request), object(Response))in Kernel.php line 189
at Kernel->terminate(object(Request), object(Response))in index.php line 58