Як найкраще підготуватися до TOEFL?

Як найкраще підготуватися до TOEFL?

TOEFL - найпопулярніший тест для іноземців на знання англійської мови. Важко знайти людину, що вивчає англійську, яка не чула б про це іспиті. Його здають для вступу до навчальних закладів англомовних країн.

Сертифікат тесту беруть понад 8500 вузів в 130 країнах світу. Він дійсний протягом двох років. За результатами складання іспиту можливе працевлаштування в солідну іноземну компанію.

На курси англійської мови для підготовки до TOEFL записуються люди, які планують виїзд на ПМЖ, навчання і роботу в Канаді і США.

Чи можлива самостійна підготовка до іспиту TOEFL?

Так, можлива. Люди, які стверджують, що нереально самому якісно підготуватися до іспиту, помиляються. Для наполегливої, цілеспрямованої людини, який вже відмінно володіє мовою, самостійна робота може виявитися досить ефективною. І все ж краща підготовка до здачі тесту TOEFL - це співпраця з досвідченим приватним викладачем або надходження на спеціалізовані курси.

Труднощі, з якими доведеться зіткнутися при самостійній роботі:

  • Самодисципліна. Потрібно володіти залізною волею, щоб привчити себе кілька разів на тиждень наполегливо займатися.
  • Відсутність контролю досягнень. Репетитор для підготовки до TOEFL або викладач на курсах бере на себе не тільки навчання, а й функції контролю. Сам учень оцінює свої успіхи вельми суб'єктивно, його ставлення багато в чому залежить не від реальних досягнень, а від самооцінки в цілому.
  • Необ'єктивна оцінка складності кожної конкретної теми. Є нюанси вивчення мови, які відомі тільки досвідченим педагогам. Навіть добре знаючи англійську, абітурієнт може не підозрювати про деякі «підводні камені». Тому має сенс взяти хоча б кілька уроків у репетитора англійської мови для дорослих.

Курси або репетитор - ось в чому питання?

Якщо людина володіє іноземною мовою майже на рівні рідної, то у нього є хороші шанси на успішну самостійну підготовку, адже найважливіше для нього - адаптуватися до специфіки іспиту. А для людей з пробілами в знаннях вибір інший - репетитор або курси.

Якщо рівень володіння мовою низький, найкращий вихід - найняти викладача для підготовки до TOEFL с нуля. Педагог сам визначить, які теми більш-менш засвоєні, а які потрібно вивчати з азів. Він розробить особистий план занять для учня, і успіхи не змусять себе чекати.

Приватні курси підготовки до TOEFL в Києві пропонують зручний графік занять, опрацьовані навчальні програми. З абітурієнтами працюють досвідчені викладачі, які добре знають, з якими темами виникає найбільша кількість складнощів. Можливо, це найкращий варіант для вас. Обміркуйте, як особисто вам подобається вчитися, і знайдіть оптимальну форму підготовки до TOEFL.

Поділіться сторінкою