Чому краще вибрати індивідуальне навчання водінню автомобіля?

Чому краще вибрати індивідуальне навчання водінню автомобіля?

Всі ми знаємо, що машина допомагає робити наше життя зручніше і комфортніше. Якщо Ви вирішили стати автоводіям, то не забувайте, що Вам доведеться взяти на себе якийсь тягар відповідальності. Адже тепер Ваше життя і життя пасажирів буде прямо залежати від того, як вміло Ви навчитеся керувати своїм автомобілем. Ніхто з нас не хоче стати жертвою дорожніх пригод, а для цього потрібно знати всі правила дорожнього руху і, звичайно ж, мати гарні навички водіння і володіння ситуацією на дорозі. Саме тому Вам необхідно індивідуальне навчання водінню автомобіля, де досвідчений інструктор допоможе пройти весь курс навчання і випустить Вас на дорогу підготовленим водієм.

Ви звичайно запитаєте: а чому не автошкола, а індивідуальні уроки водіння, яка різниця?

Різниця величезна.

По-перше, в автошколах автомобілі найчастіше обладнані механічною коробкою передач. В результаті пересівши на машину з АКПП, багато виявляються в повній розгубленості.

По-друге, не у всіх автошколах є можливість вибрати машину, місце для проведення занять.

По-третє, гроші за пропущені уроки не повертають, курс оплачується повністю. У той час як індивідуальне навчання водінню у приватного інструктора має переваги: ​​завжди можна домовитися на рахунок машини, дня проведення занять, часу.

До того ж інструктори автошколи не завжди зацікавлені в своїй роботі, і викладатися по повній програмі не всі хочуть. Звичайно, там є професіонали своєї справи, які максимум уваги приділять своєму учневі, але гарантії немає, що саме такий фахівець Вам попадеться. Продовжувати перераховувати плюси і мінуси можна довго, але все ж приватні уроки водіння автомобіля поки мають великі переваги.

Так в чому ж переваги індивідуального навчання водінню автомобіля?

Давайте розглянемо.

- Перш за все, Ви зможете узгодити місце проведення занять саме там, де Вам це зручно. Це вже великий плюс.

- Якщо раптом у Вас виникають невідкладні справи, то заняття завжди можна перенести на інший час або день без втрати грошей.

- Навчання може проходити на будь-якому автомобілі з АКПП або МКПП, як Вам зручніше, щоб легше було адаптуватися потім. Або ж Ви можете на власній машині вчитися водити.

- Індивідуальне навчання водінню автомобіля передбачає вибір маршруту, за яким будете їздити. Нехай це спочатку буде основний маршрут: дім-робота-дім, наприклад. Приватний автоінструктор допоможе Вам досконально вивчити весь шлях, зазначивши при цьому небезпечні моменти.

- Приватні уроки водіння автомобіля проводяться за програмою, складеною Вами спільно з інструктором. Тобто Ви на якихось моментах можете більше загострити свою увагу, щоб виключити психологічний страх перед ними.

Важливий і той фактор, що індивідуальні уроки водіння проводить висококваліфікований професіонал, людина, що працює за покликанням. Він дорожить своєю репутацією, тому зацікавлений у відмінній Вашої здачі іспитів в МРЕВ і самостійного виїзду на дорогу.

Поділіться сторінкою