Чи варто наймати репетитора з математики?

Чи варто наймати репетитора з математики?

Математика - базова навчальна дисципліна. Вивчення предмета для багатьох школярів пов'язано з серйозними труднощами, адже успіхи дитини залежать від багатьох чинників - від менталітету до інтересу до предмета. Чи варто наймати репетитора з математики, якщо виникли складнощі? Так, варто. Але підійде далеко не кожен викладач. Вибирати слід кваліфікованого вчителя з великим досвідом роботи, вміє знайти підхід до конкретного учня, що враховує потреби і схильності кожної дитини.

Чи потрібен дитині репетитор з математики?

Якщо батьки добре розуміють причини неуспішності дитини і самі чудово знають предмет, вони можуть впоратися самостійно. Однак найчастіше без допомоги викладача не виходить вирішити проблему.

Причини, за якими учень не розуміє шкільну дисципліну, різноманітні:

  • Гуманітарний склад розуму. Така дитина прекрасно пише твори, із задоволенням читає і переказує літературні твори, має хороші оцінки з гуманітарних предметів, але не може запам'ятати формули і застосувати їх на практиці.
  • Відсутність інтересу до предмета. Математика складна, і одна-дві невдачі змушують учня зробити висновок, що це нудна наука. Щоб успішно скласти іспити, йому необхідний репетитор з математики для підготовки до ЗНО.
  • Неприязнь до шкільного вчителя. Діти діють інтуїтивно. Подобається вчитель - вони намагаються виділитися і вивчити предмет на «відмінно». Якщо ж не подобається, то і навчальна дисципліна автоматично вважається нудною.

Чи потрібен репетитор з математики для підготовки до ЗНО і для підвищення рівня знань, якщо дитина планує вступати на гуманітарний факультет? Так, все одно бажано найняти викладача. Високі бали по предмету, який учень вважає складним, піднімуть його самооцінку набагато більше, ніж успіхи в освоєнні «простого» предмета. Батьки, які піклуються про виховання Особистості, розвивають у своїх дітях не тільки очевидні здібності, а й уміння долати труднощі.

Чи варто наймати репетитора з математики дитині для підготовки до ЗНО?

Якщо дитина надзвичайно успішна, бере участь в математичних конкурсах та олімпіадах, то вона гарантовано впорається із завданнями ЗНО. Для інших дітей, навіть тих, у кого хороші оцінки, варто найняти репетитора. Якщо учень в цілому розуміє предмет, то досить буде декількох занять, щоб «підтягти» теми, в яких він «плаває».

Чи варто наймати дитині репетитора з математики для підготовки до ЗНО, батьки вирішують в кінцевому підсумку самі. Тільки вони знають свою дитину з народження, можуть оцінити його схильності і здібності. Головне, пам'ятати, що широкий кругозір - це результат величезної роботи і глибокого вивчення самих різних предметів. Уміння не здаватися і досягати цілей формується завдяки досвіду подолання труднощів. Приймайте рішення разом з дитиною і домагайтеся успіхів!

Поділіться сторінкою