Чи варто наймати репетитора з хімії?

Чи варто наймати репетитора з хімії?

Вибір майбутньої професії - відповідь на одвічне питання батьків, чи варто наймати репетитора з хімії. Ця наука недарма вважається однією з найскладніших. Вона вивчає те, що важко уявити і неможливо помацати. Для дитини шкільного віку, який звик мислити конкретно, складно перейти до абстрактних понять і розібратися в процесах взаємодії молекул речовин. У той же час фахівці-хіміки затребувані в багатьох галузях виробництва, глибокі знання хімії потрібні медикам, біологам, фармацевтам, працівникам харчової промисловості.

Чи потрібен репетитор з хімії для підготовки до ЗНО?

Здебільшого успішні учні продовжують навчання після здачі ЗНО, тому багатьом батькам здається, що наймати викладача для вирівнювання оцінок з одного предмета не доцільно. Однак є й інший момент. Учні, які легко освоюють інші дисципліни, але відчувають труднощі при вивченні хімії, часто приходять до невтішних висновків. Їм здається, що вони не виправдовують надій батьків, якщо не здатні знати всі предмети однаково добре.

Для таких учнів репетитор з хімії для підготовки до ЗНО може стати не стільки вчителем-предметником, скільки розуміє іншому і навіть в якомусь сенсі психотерапевтом. Побачивши перші результати додаткових занять, школяр з ще більшим ентузіазмом стане вивчати науку, яка раніше здавалася йому складною. Хто знає, може бути, розкриються нові здібності, про які раніше не підозрювали ні батьки, ні вчителі.

Чи варто наймати дитині репетитора з хімії для підготовки до ЗНО або почекати і знайти викладача вже перед вступом до вузу? Краще почати підготовку якомога раніше. Крім хімії, дитині доводиться вивчати безліч інших дисциплін. Важко спланувати швидкість і успішність навчання. Чим менше буде прогалин в знаннях на момент надходження, тим краще.

Що ефективніше - група або приватні заняття?

При підготовці до ЗНО багато батьків записують дітей на спеціальні курси, де викладач працює з групою з 3-6 чоловік. Групові заняття мають безумовні переваги, адже учні підсвідомо постійно конкурують, змагаються за найкращі результати, порівнюють. Батькам такі уроки обходяться значно дешевше індивідуальних. Так чи потрібен репетитор з хімії для підготовки до ЗНО або краще вчитися в групі?

Якщо дитина не може ефективно працювати при відсутності атмосфери здорової конкуренції, йому буде комфортніше в групі. В інших випадках краще індивідуальні заняття. Проявити свої знання учень ще встигне, а ось вивчити предмет, якщо викладач розсіює увагу на всіх учнів, складніше. Заняття за індивідуальним навчальним планом допоможуть швидко заповнити прогалини і скласти іспити на вищі бали.

Поділіться сторінкою