Чи варто наймати репетитора з фізики?

Чи варто наймати репетитора з фізики?

Чи потрібен дитині репетитор з фізики? Чи настільки важливий цей предмет, щоб витрачатися на його вивчення? Для батьків, чиї діти твердо вирішили вступати на гуманітарні факультети, питання не актуальне. А ось якщо дитина хоче пов'язати майбутню професію з природними або точними науками, додаткові заняття з фізики необхідні.

Причому це потрібно не тільки «слабким» учням, а й тим, хто проявляє жвавий інтерес до науки. Поглиблене вивчення фізики - ключ до багатьох компетенцій, які знадобляться в подальшому навчанні, професійній і навіть побутової діяльності.

Як шкільної дисципліни фізику вивчають в середніх і старших класах. «Дитячі» питання залишаються актуальними і для підлітків. Розуміння причинно-наслідкових зв'язків дає дитині цілісну картину світу. Він усвідомлює, як, що і чому відбувається навколо нього, і це усвідомлення багато в чому формує прагнення до пізнання як такого. Так чи варто наймати репетитора з фізики, якщо з його допомогою дитина стане більш допитливим, навчиться пояснювати явища і передбачати наслідки кожного з них? Відповідь очевидна.

Чи варто наймати репетитора з фізики дитині для підготовки до ЗНО?

Це багато в чому залежить від цілей, які ставить перед собою сама дитина. Приймати рішення про пошук викладача фізики слід спільно, адже старшокласник вже цілком здатний формувати власні цілі і визначати потреби. Якщо дитина погано розуміє предмет або не може структурувати свої знання, додаткові заняття з репетитором з фізики для підготовки до ЗНО йому знадобляться. Успішному учневі буває досить самостійної роботи.

Чи варто наймати дитині репетитора з фізики для підготовки до ЗНО?

Оцінки ЗНО мають принципове значення, адже дитина повинна отримати не тільки свідчення з хорошими оцінками, а й стимул для подальшого навчання. Низькі бали дитина сприймає як підтвердження своєї «неуспішності», і це у віці, коли він найбільш вразливий. За допомогою хорошого викладача підліток не тільки вивчить предмет, але і знайде упевненість у власних силах, що набагато цінніше будь-яких шкільних оцінок.

Чи потрібен репетитор з фізики для підготовки до ЗНО для вашої дитини, ви визначите самі. Поспілкуйтеся з ним і зі шкільним учителем, розберіться з цілями і планами. Можливо, фізика виявиться єдиним предметом, через який дитина відчуває психологічний дискомфорт і невпевненість у своїх здібностях. Чи варто економити в цьому випадку? Якщо ж фізика потрібна для вступу до вузу, а в знаннях дитини є прогалини, то сумнівів у необхідності приватних занять бути не повинно.

Поділіться сторінкою